Şampiyon Prokon Yapı Denetim

Recep CAN

Vali Esengül Civelek ve Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’ın da katıldığı dev şölende, çok sayıda protokol üyesi de hazır bulundu.

 

Masa tenisinde büyük şölen önceki gün yapılan kupa töreniyle son buldu.

29 Kasım 2011 tarihinde start alan ve 28 Şubat Salı günü son bulan, bu yıl YASGED’in sponsorluğunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla düzenlenen Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası’nda şampiyon Prokon Yapı Denetim oldu.

İlk olarak 2008 yılında düzenlenen Kurumlar Ligi’nde Yalova Belediyesi Masa Tenisi Salonu’nda yapılan final maçında Prokon Yapı Denetim ile ASF Mühendislik karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Prokon Yapı Denetim 3-0 kazanarak turnuvanın 1.’si oldu.  ASF Mühendislik ise 2. oldu. Şampiyonanın üçüncülük-dördüncülük maçında Polisgücü ile Yalova Belediyesi karşılaştı. Maç sonunda gülen taraf 3-0’lık skorla Yalova Belediyesi oldu ve 3.lüğü elde etti. Polisgücü ise turnuvada 4. olan takım oldu.

Şampiyonanın final gününe Vali Esengül Civelek, Belediye Başkanı Yakup B. Koçal, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Eruslu, CHP İl Başkanı Cemil Fitoz, YTSO Başkanı Celal Özel, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Mete ile çok sayıda davetli katıldı. Final müsabakalarının ardından Yalova Belediyesi’nin Türkiye Şampiyonu olan milli sporcuları kısa bir gösteri yaptılar. Sporcuların gösterisinin ardından Esenköy Belediyesi Halk Dansları ekibi Karadeniz yöresi oyunlarını sergilerken salondaki sporseverlerden büyük alkış aldılar. 2011-2012 sezonu YASGED’in sponsorluğunda Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası’nda şampiyonluğa ulaşan Prokon Yapı Denetim’in kupasını ve madalyalarını Vali Esengül Civelek verdi. Final maçını kaybederek 2. olan ASF Mühendislik sporcuları ise kupasını ve madalyalarını Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’dan aldılar. Turnuvada 3.’lük elde eden Belediye Başkanı Yakup Koçal’ın da yer aldığı Yalova Belediyesi takımına ise kupasını ve madalyalarını Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Eruslu verdi. 4. olan Polisgücü takımı sporcuları da kupa ve madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Mete’den aldılar. Kupa ve madalya ödül töreninden sonra YASGED’in sponsorluğunda Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizesinde yapılan Kurum ve Kuruluşlar Ligi Masa Tenisi Şampiyonası’na katkı veren Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’a, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Mete’ye, Spor Şube Müdürü Mehmet Yörük’e, Masa Tenisi İl Temsilcisi Feridun Toparlak’a, AKTOPS Genel Müdürü Celal Özel’e, AKSA Fabrika Direktörü Murat İnceoğlu’na, AKSA Yatırım Müdürü Engin Saki’ye, Yazıcılar İnşaat’a, Kurtuluş İnşaat’a, Önen 77 İnşaat Ltd. Şti.’ye, Birfen Elektrik’e, Çeliker Ticaret’e, Sinan Çuhadar PCV Ltd. Şti.’ye, AB Makine Ltd. Şti.’ye, Pınarbaşı Makine Ltd. Şti.’ye plaketlerini YASGED Başkanı Turan Şener, 2. Başkan Sadri Özen, Genel Sekreter Osman Akay, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Güler, Aynur Sezer ve Mehmet Eralp verdi.
Copyright © HABERCİ GAZETESİ

İsmet Acar Caddesi 40/A Yalova | Telefon 0.226 814 13 32 - Fax: 0.226 811 03 00
[email protected]